SesliViyana | Sesli chat » Sesli Sohbet » Goruntulu Sohbet …

Sesli Chat Sesli

Sesli Chat Sesli olarak yapılan bir chat sistemidir, bu sistemi kullanan milyonlarca insanlar vardır, erkek ve bayan olmak üzere türkiyeden, diğer ülkelerden gelen türk vatandaşları vardır, Kimileri sohbet etmek için gelir, kimileri ise eğlence, arkadaşlık için, rahat dost edinme siteleri olan bu yerlerde gürüntülü, kameralı uygulamalarda yer almaktadır, isteyen ücretsiz olarak kullanabiliyor, birebir sohbet avantajlarıda mevcut yer almaktadır.

Chat Sesli olarak yapıldığı için bazı arkadaşları yazı yoluyla iletişim sağlanmadığını düşünmektedir, tam aksite yazılı olarakta chat yapılıyor, hemde hızlı erişimli, yazıların gayet rahat görünmesi, okunması gibi özellikleride taşımaktdadır, aynı anda 1 den fazla insanlar konuşulabiliniyor, böyleliklede zaman akışı daha sevkli olmaktadır.

Sesli Konuşmaların en iyi ve kalite düzeyinde yapıldığı bu yerlerde üyelikte alabilirsiniz, sizden para talebinde bulunan olmaz, üye almanız sizin için iyi olabilir, tanınırsınız nickinizi sizden başkası kullanamaz, nezaman isterseniz aynı nikinizle şifrenizle giriş yapabilirsiniz, bu yerleri size özellikle tavsiye edebilirim ideal ve uygun mekanlardır, takılmanızda hiç bir sakınca yoktur..

Görüntülü Sesli Chat

Sesliviyana.Com konuklarına Sesli Chat alanında olduğu gibi diğer alanlarda da hizmet sağlamaktadır, görüntülü sistemlerde siz misafirlerine verdiği imkanlar arasında olan Görüntülü Sesli Chat seçeneğinide bedava olarak sunmaktadır,  Konuklarımız neşeli saatler geçirsin diye bir çok sistemden özellik çıkarıyoruz ve bu sayede sitemizde bulunan bay yada bayanlarla arkadaşlık kurma imkanları mevcut oluyor.

Görüntülü Chat hizmetini kullanırken sizlerden uymanızı rica ettiğimiz kurallar vardır, kurallarımız sizleri mekanımızda sohbet eden kişileri rahatsız eden insanları uzak tutmak için konulmuştur, İnsanlar buraya eğlenmek için, stres atmak için, huzur bulmak için gelip sohpet ederler, her yaşta kadın erkek kullanıcı vardır, önlem alarak bizde bazı yasaları koymayı her site gibi ön gördük.

Severek kullanılan Görüntülü SesliChat bol çoşku eylence kaynağı olmaktadır bu nedenlede çoğu kullanıcı bu seçeneği seçerek sohbet seyirlerine devam ediyor, bu ücretsiz uygulamadan herkez faydalanabiliyor, hem ses hemde görüntü aynı anda iki işlem sayaesinde sorunsuz çalışarak keyifli saatler yaşamanızı sağlıyor, Çekinmeden untanmadan sizler kameranızı açarak bol neşeli görüntülü olarak konusup yazışmaya başlayın.

PKK’nın Bingöl saldırısı savunması

PKK’nın silahlı kanadı HPG,Bingöl’de aralarında İl Emniyet Müdürünün de bulunduğu polislere yönelik silahlı saldırıya ilişkin açıklama yaptı.

Saldırının HPG tarafından düzenlenmediği iddia edilen açıklamada, örgütün Abdullah Öcalan’ın 15 Ekim’e kadar verdiği süreye uyduğunu ve eylem düzenlemedikleri söylendi.

KCK’nın HPG’ye eylem yapma talimatı göndermediği de iddia edilen açıklamada, şöyle denildi:

“Çözüm sürecine ilişkin önderimiz başkan Apo, 15 Ekim tarihine kadar süre belirlemiştir. Bizim için bu tarih ve bu zamana kadar yaşanacak gelişmeler sonucunda siyasi irademiz KCK’nin vereceği karar önemlidir. Mevcit durumda hareketimizin siyasi irade tarafından bizlere, gerek devlet güçlerine gerekse de farklı yapılara karşı herhangi bir eylem yapma kararı ve talimatı verilmiş değildir. Bu nedenle güçlerimizin herhangi bir eylemsel faaliyeti ve planı henüz söz konusu değildir. …Başta Bingöl olmak üzere yaşanan şiddet olayları tamamen lokal durumlar olup, HPG olarak bizimle herhangi bir ilişkisi yoktur.”